Informácie

Microsoft Office 365 je online služba, ktorá vám umožní spravovať dokumenty v reálnom čase a odkiaľkoľvek na svete. K práci sa pohodlne dostanete vždy, keď ju potrebujete a vďaka bezpečnému zdieľaniu môžete na projektoch spolupracovať so všetkými členmi tímu.

Použitie

Použitie

Službu Microsoft Office 365 využijete počas bežného pracovného dňa, ale aj pri riešení zložitých projektov, pri ktorých potrebujete vždy aktuálne informácie od svojich kolegov. Služba je prispôsobená pre potreby menších firiem, ale aj masívne korporácie so stovkami zamestnancov.

Benefity

Benefity

Najväčším benefitom Office 365 je najmä flexibilita, rýchlosť a bezpečné zdieľanie dokumentov. Vďaka inteligentnému riešeniu platíte vždy len za to, čo potrebujete, čím znížite softvérové náklady na absolútne minimum.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Dáta dostupné odkiaľkoľvek

Dáta dostupné odkiaľkoľvek

Aktuálne verzie softvéru

Aktuálne verzie softvéru

Úspora nákladov a jasná nákladová štruktúra

Úspora nákladov a jasná nákladová štruktúra

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.

Case studies

Potrebujete komplexné cloud riešenie? Pozrite si prípadové štúdie firiem, ktorým sme pomohli.

Hybridné nasadenie cloud riešenia Office 365 v spoločnosti exe, a.s.

Aby boli naplnené všetky východiskové obchodné ciele, zaviedli sme do spoločnosti hybridné riešenie MS Exchange 2013 Office 365. Väčšina používateľov má svoje schránky v Office 365. Na pôvodných Exchange serveroch ostali len schránky tých používateľov, ktorí ich z nejakých špecifických dôvodov nemôžu mať vcloude. Používateľov Office 365 teší najmä zvýšenie kapacity mailových schránok na 50 GB. Pričom majú k dispozícii online archív s veľkosťou 100GB.

Unikátne nasadenie Office 365 v skupine Asseco Solutions, a.s.

Spoločnosť Asseco Solutions, a.s. člen skupiny ASSECO Group je popredným dodávateľom ERP riešení, ktorá pôsobí v piatich krajinách Európy. Zastúpenie Slovenska a Českej republiky(360 používateľov) malo u seba lokálny Microsoft Exchange server 2010 a Asseco Solutions Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko (340 používateľov) malo emailové riešenie síce už v cloude, ale u syndikovaného partnera*. Existencia dvoch rozdielnych emailových systémov spôsobovala komplikácie pri zdieľaní kalendárov medzi používateľmi v jednotlivých krajinách, pričom zdieľanie kalendárov v Outlooku je jedným zo základných prostriedkov koordinácie medzinárodných teamov. Ďalším dôvodom na nájdenie nového a zároveň vhodného riešenia bola obmedzená

Zjednotenie aplikácii a zlepšenie tímovej práce v spoločnosti Dong Jin Precision Slovakia s.r.o.

Preto spoločnosť Dong Jin Precision Slovakia s.r.o. potrebovala zlepšiť možnosti zdieľania súborov, vnútornej komunikácie pomocou rýchlych správ, konferenčných hovorov a samozrejme emailov, ako aj možnosti interného online vzdelávania. Nevyhnutne potrebovali zaviesť možnosti plánovania stretnutí a zdieľania termínov medzi pracovníkmi tak, aby nevznikali termínové kolízie. Rovnako dôležité bolo aj zjednodušenie správy systémov a aplikácii.