Zálohujte s exe SafeSpace

Záloha firemných dát neukrýva len rozhodujúcu zložku podnikateľského know-how, ale aj citlivé údaje vašich klientov. Aby ste ich mali neustále k dispozícii a v maximálnom bezpečí, vytvorili sme pre vás nové cloudové riešenie - exe SafeSpace. SafeSpace je jednoduchá a cenovo výhodná alternatíva zálohovania pre malé spoločnosti aj veľké korporácie postavená na systéme Microsoft Azure. Vyznačuje sa jednoduchosťou, variabilitou a minimálnymi nárokmi na údržbu.

Majte dáta v cloude ako v trezore

Údaje zálohované riešením exe SafeSpace sú chránené vyspelým softvérovým šifrovaním systému Microsoft Azure, aj fyzickým zabezpečením dátových centier spoločnosti Microsoft. Všetky zálohované súbory rozdeľujeme medzi niekoľko serverov až v 6 kópiách, vďaka čomu je prakticky nemožné ich zničiť alebo ukradnúť.

Plaťte len za to, čo spotrebujete

Kúpou vlastného serveru sa stávate rukojemníkom obmedzeného úložiska. Každý gigabajt dát navyše vyžaduje kúpu dodatočného hardvéru, čo výrazne zvyšuje firemné náklady. exe SafeSpace je spoplatnený formou mesačného poplatku, preto zaplatíte vždy len za skutočne spotrebované dáta.

Objavte miesto neobmedzených dát

Súčasná legislatíva (najmä zákon č. 395/2002 Z. z. o archívoch a registratúrach) vyžaduje archiváciu dokumentov aj niekoľko desaťročí. Za tak dlhý čas však spoločnosti vyprodukujú množstvo dát, ktoré je z finančného aj bezpečnostného hľadiska neefektívne uchovávať vo vlastnej infraštruktúre. Riešenie exe SafeSpace vám umožní využívanie neobmedzeného dátového úložiska a garanciu archivácie dát až na 99 rokov.

Pracujte pohodlne aj pri výpadku

Riešenie exe SafeSpace podporuje možnosť pohodlného využívania firemných dát aj v prípade výpadku vlastného Data Centra. Systém vám umožní dáta jednoducho obnoviť zo zálohy alebo s nimi pracovať priamo - online. Aj nepríjemné situácie, akými sú požiar či krádež, preto vyriešite rýchlo a bez väčších problémov.

Zálohujte firemné dáta v cloude

bezpečne a spoľahlivo

Potrebujete viac informácií o riešení exe SafeSpace? Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie.

exe SafeSpace vs. bežná záloha

On-premise SafeSpace
Odolnosť voči vplyvom počasia a živelným pohromám
Datacentrá na úrovni 99.9%
Fyzické zabezpečenie serverov
Neobmedzený dátový priestor
Flexibilné mesačné platby
Možnosť pracovať s dátami aj pri výpadku

Čo vám prinesie toto riešenie?

Automatická záloha

Ľudský faktor predstavuje jeden z najčastejších dôvodov straty firemných dát. Pokročilou automatizáciou zálohy sa týmto chybám navždy vyhnete. Systém sám identifikuje nové dáta a automaticky ich spracuje.

Žiadny hardvér

Riešenie exe SafeSpace funguje v bezpečnom cloude bez potreby kúpy alebo prenájmu serverového hardvéru. Aj vďaka týmto predpokladom môžete výrazne znížiť náklady na opravy a fyzické zabezpečenie bežného servera.

Dáta na dosah

Podnikanie 21. storočia vyžaduje maximálnu flexibilitu a schopnosť rýchlo sa prispôsobiť novým podmienkam. Zabudnite na klasické zálohovacie pásky a majte svoje dáta vždy po ruke v cloude.