Komplexné riešenie firemnej agendy

Aplikácie exe Paperfree sú postavené na platforme SharePoint Online, ktoré je možné nasadiť aj ako On-Premise riešenia na serveroch s platformou SharePoint 2013 aj 2016. Cieľom využívania aplikácii je úplne nahradiť papierovú formu dokumentácie a archívov vďaka elektronickej forme týchto dokumentov s automatizovanými schvaľovacími procesmi. Aplikácie sú vytvorené tak, aby v čo najväčšej miere odbremenili zamestnancov ako aj vedenie spoločnosti a zefektívnili evidenciu, vyhľadávanie a archiváciu dokumentov. 

Medzi najväčšie prednosti riešenia patrí to, že celá dokumentácia, procesy a archívy sú centralizované na jednom mieste, zoradené logicky a intuitívne. Tieto výhody zabezpečuje sofistikované využitie platformy SharePoint, ktorá ponúka výkonný a spoľahlivý kooperačný priestor. Ku aplikácii môže súčasne pristupovať neobmedzené množstvo užívateľov s doménovým kontom spoločnosti alebo účtom Office 365 (resp. SharePoint online).

Chcete zefektívniť firemné procesy?

Radi vám predstavíme všetky aplikácie

Case studies

Zaujalo vás riešenie exe Paperfree? Pozrite si úspešne zrealizované projekty.

Nasadenie exe pass pre riadenie certifikácie ISO v spoločnosti GA Drilling

Nahradenie papierovej formy evidencie dokladov moderným elektronickým riešením evidencie, správy, schvaľovania a archivácie podkladov potrebných pre certifikačný audit ISO 9001:2008

Bezplatná konzultácia

Kontaktujte nás a my vám radi vysvetlíme všetky benefity aplikácií Paperfree.

Vyberte si

mbox

bill

sum

keep

taks

pass

doff