Náš príbeh

Už 25 rokov sme hrdým partnerom spoločnosti Microsoft. Od predaja licencií a integrácie systémových riešení sme sa po rokoch skúseností pustili aj do prekladateľských služieb a lokalizácie softvéru. Dnes máme za sebou stovky komplexných a veľmi úspešných projektov, pričom nezabúdame na naše začiatky a s rešpektom hľadíme dopredu.

Softvér úspešne

lokalizujeme už 20 rokov!

Naše hodnoty

Uznávame princípy, ktoré sme si stanovili pri samotnom vzniku firmy. Nadobudnuté skúsenosti nám dávajú zdravé sebavedomie a rešpekt pred potrebami zákazníkov. Svojich klientov nikdy nezavádzame a vždy vytvárame len také riešenia, ktorým sami dôverujeme.
Pretože takí sme.

Sme hrdí na ľudí

Sme hrdí na ľudí

Technológia sa mení, ale ľudia zostávajú. Našou prioritou je preto kontinuálny a profesijný rast celého tímu, vďaka ktorému môžeme lepšie pochopiť potreby klientov a ponúknuť im riešenia, ktoré maximálne uspokoja ich požiadavky. Ľudia z tímu sú našim najcennejším aktívom a my sme hrdí na každého jedného z nich.

Sme odborníci, detailisti

Sme odborníci, detailisti

O svojej špecializácii a skúsenostiach nemusíme veľa hovoriť. Za kvalitou našich riešení stoja desiatky certifikátov, ktoré sme získali vďaka skvele odvedenej práci a neustálemu zlepšovaniu procesov.

Stručná história firmy

Prečo exe? Čísla a fakty

700

Úspešných projektov

1500

Spokojných klientov

40

Certifikovaných zamestnancov


Získané certifikáty